HERMETIC-Pumpen GmbH

Firma HERMETIC-Pumpen GmbH zaujímá v oblasti bezucpávkových čerpadel významnou pozici na světovém trhu.

Široký program čerpadel HERMETIC s čerpadly se zapouzdřeným motorem, čerpadly s magnetickou spojkou, vývěvami a objemovými čerpadly, obsahuje kromě standardních provedení i množství speciálních konstrukcí a variant pro specifická použití.

Oblast využítí čerpadel HERMETIC je v rozmezí teplot kapaliny od –160 °C do +480 °C, u systémových tlaků do 120 MPa a výkonů od 1kW do 690 kW. Doposud bylo celosvětově použito pro to nejobtížnější čerpání více než 260.000 čerpadel HERMETIC.

Naše zákaznické služby zahrnují uvedení do provozu, přestavby a inspekce, dále servis, spolehlivé dodávky náhradních dílů a 24 hodinovou horkou linku pro nouzové případy.

Výrobna sídlí v Gundelfingen (Německo), nedaleko Freiburgu. Prezence na světovém trhu je zajištěná vlastními kancelářemi, smluvními dílnami a zastoupeními ve více než 50 zemích. Prostřednictvím firmy HERMETIC-Pumps Inc. USA mají naši zákazníci k dispozici i vlastní servisní centrum v Severní Americe. Dynamické trhy v asijsko-tichomořské oblasti pokrýváme prostřednictvím našeho podniku v Číně.

Naše odvětví:

Chemie / Ropa a plyn / Chladírenská technika / Energie

Naše produkty:

Hermetická odstředivá čerpadla


Vývěvy a vakuové systémy


Objemová čerpadla s rotačními písty


Monitorovací zařízení


DSC06119_rgb_smallCAMT-52_6_rgb_smallIMG_0891_rgb_small