WEPUKO PAHNKE

Wepuko PAHNKE GmbH je výrobce strojů a zařízení, který se specializoval na vývoj a výrobou vysokotlakých čerpadel a hydraulických kovacích lisů a jejich pohonů a řízení. V těchto oblastech zastává naše firma jedno z vedoucích postavení na mezinárodním trhu. V roce 2009 tak bylo do provozu uvedeno největší hydraulické zařízení na světě, které je vybaveno pohonem PMSD (Pahnke Modifizierter Sinus Direktantrieb). V roce 2011 následoval nejsilnější kovací lis pro volné kování na světě.

K produktové nabídce v oblasti čerpadel patří horizontální triplexová plunžrová čerpadla a radiální pístová čerpadla (s ovládatelným a konstatním čerpacím výkonem). Wepuko PAHNKE vyvíjí a realizuje i agragáty a zařízení podle přání zákazníka. Kromě toho nabízí firma kompletní zařízení pro odstraňování okují.

Řešení od Wepuko PAHNKE lze najít v ocelářském průmyslu, ropném a plynovém průmyslu, chemičkách, elektrárnách a v mnoha dalších oblastech.

Podnik byl založen v roce 1932 Frizem Thummem v Metzingen, v Bádensku Württembersku. Dnes vedou podnik Michael a Tanja Pahnke a firma ve svém oboru neustále patří k inovátorům. Wepuko PAHNKE je díky svému zastoupení ve více než 70 zemích účasten na celosvětovém trhu.

Naše odvětví:

Ocelářský průmysl, ropa a plyn, rafinerie a petrochemie, elektrárny, metalurgie lehkých kovů, titan a superslitiny, gumárenský průmysl, dřevařský průmysl, plastikářský průmysl, loďařství a další obory

Naše produkty:

Procesní čerpadla


Vodní hydraulika


Hydraulické lisy


Olejová hydraulika


Hydraulische-Freiformschmiedepresse_webPumpenaggregat-Well-Stimulation_webEntzunderungsanlage_web